Human Fall Flat Apk İndir 2022

1.10

  • Ödeme
Human: Fall Flat, tek veya 4 oyuncuya kadar oynanabilen, havada asılı düşvari ortamlarda geçen bir şamatalı, neşeli bir fizik tabanlı platformdur. Ücretsiz yeni seviyeler ile canlı topluluğunu ödüllendirir. Her düş seviyesi; malikanelerden, kalelere ve Aztek maceralarına, karlı dağlara, esrarengiz gece ortamlarına ve endüstriyel konumlara kadar dolaşılacak yeni ortamlar sunar. Her seviyede birden çok yol ve mükemmel derecede şen bulmacalar ile keşif ve marifet ödüllendirilir.
HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 23,444
Geliştirici
505 Games Srl
Sürüm
1.10
Actualización
27 Haz 2022
Gereksinimler
5.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Human Fall Flat Apk İndir

Human Fall Flat Apk İndir Human: Fall Flat, tek human fall flat apk dayı veya 4 oyuncuya kadar oynanabilen, havada asılı düşvari ortamlarda geçen bir şamatalı, neşeli bir fizik tabanlı platformdur. Ücretsiz yeni seviyeler ile canlı topluluğunu ödüllendirir. Her düş seviyesi; malikanelerden, kalelere ve Aztek maceralarına, karlı dağlara, esrarengiz gece ortamlarına ve endüstriyel konumlara kadar dolaşılacak yeni ortamlar sunar. Her seviyede birden çok yol ve mükemmel derecede şen bulmacalar ile keşif ve marifet ödüllendirilir.

human fall flat apk dayı

DAHA FAZLA HUMAN, DAHA FAZLA KARGAŞA – O kayayı mancınığa takmak için yardıma mı ihtiyacın var? Yoksa duvarı kıracak biri mi lazım? 4 oyuncuya kadar çevrimiçi oyun ile Human: Fall Flat oyunu başka bir seviyeye çıkıyor.

Human Fall Flat Apk İndir 2022
Human Fall Flat Apk İndir 2022

human fall flat android oyun indir club

ZİHİN AÇAN BULMACALAAR – Zorlu bulmacalar ve şamatalı çılgınlıklarla dolu açık uçlu seviyeleri keşfet. Yeni yolları dene ve tüm sırları keşfet!

human fall flat steam

BOŞ BİR TUVAL – İnşaatçıdan aşçıya, paraşütçüden madenciye, astronottan ninjaya kadar kıyafetler ile Human’ını istediğin gibi özelleştirebilirsin. Kafanı, üst ve alt gövdeni seç ve renklerle yaratıcılığını konuştur!

human fall flat apk indir 1.9

MUHTEŞEM ÜCRETSİZ İÇERİKLER – İlk günden beri ücretsiz olarak dört yeni seviye eklendi ve ufukta daha fazlası var. Bir sonraki düş ortamında neler olacak acaba?

human fall flat apk indir oyun indir club

CANLI BİR TOPLULUK – Yayıncılar ve Youtuber’lar benzersiz ve şenlikli oynanışı için akın akın Human: Fall Flat’e geliyor. Hayranları bu videoları 3 milyardan fazla izledi bile!

ÖNERİMİZ  Kaçış Oyunları Akıl Oyunları Güncel Apk 2022**

Video Düzenleyici – InShot Pro Apk İndir 2022

Yenilikler

"İnsanlar, bugün ormana gittiklerinde büyük bir sürprizle karşılaşacaklar!

Çok beklenen Kereste İndirilebilir İçeriği, bugün oyuncular için 10 yepyeni görünümle birlikte mobil sürüme geldi!

Bu hiç kolay bir iş değil. Kereste, orman macerasına meşakkatli bir yaklaşım. Nehir akıntılarında bir yolculuğa çıkarken can yeleğini getir. Ağaçların üstünde yükseğe bir gezintiye çıkarken ve daldan dala atlarken kemerini bağla."

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Human Fall Flat Apk İndir

Human Fall Flat Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen Human Fall Flat Apk İndir 2022 APK dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.